Medarbejdere kan kontaktes på xx@rosborg-gym.dk, hvor xx erstattes af initialer.

Alezander Benjamin Clausen (AC)

Dansk, Engelsk

Anja Sønderby Axelsen (AX)

Dansk, Historie

Anette Djurhuus (AD)

Studievejleder

Engelsk, Spansk

Anette Thyssen Jonstrup (JO)

Biologi

Anne Borup Jensen (BJ)

Historie, Engelsk

Anne Grethe Gydemark (GY)

Studievejleder

Tysk, Fransk

Anne Louise Ejerskov (LE)

Tysk

Anne Nyeng (AE)

Engelsk, Tysk

Anne-Marie Hauge Andersen (AA)

Spansk, Engelsk

Annemette Lauenstein (AL)

Engelsk, Idræt

Arben Deliu (DU)

Historie, Psykologi

Betina Alberg Thrysøe (BT)

Studievejleder

Psykologi, Tysk

Birgitte Bendiks Ipsen (BI)

Naturgeografi, Biologi

Birgitte Frid Philkjær (BP)

Dansk, Idræt

Bo Isaksen (BO)

Idræt, Samfundsfag

Camilla Hoe Lauritsen (CH)

Engelsk, Italiensk

Casper Grue Jørgensen (CJ)

Studievejleder

Engelsk, Historie

Charlotte Sønderby (CS)

Dansk, Tysk

Christel Viuf (CV)

Kemi, Matematik

Christian Berner Skipper (CB)

Naturgeografi, Geovidenskab

Claus Andersen (CA)

Engelsk, Historie

Claus Behrendsen (CL)

Historie, Samfundsfag

Claus Köser (CK)

Naturgeografi, fysik

Claus Lykkegård Due (CD)

Historie, Naturgeografi

Dennis Grønvall (DG)

Biologi, Kemi, Biotekologi

Dennis Lunding Nielsen (DN)

Historie, Samfundsfag

Ebbe Skovgaard Brønnum (BR)

Matematik, Naturgeografi

Else Holme Behnk (EB)

Uddannelsesleder

Dramatik, Dansk

Finn Nielsen (FN)

Samfundsfag, Religion

Flemming Høst Larsen (FL)

Dansk, Historie, Mediefag

Hannah Annette Hjort Nielsen (AH)

Fysik, Kemi

Hanne Hautop (HA)

Rektor

Matematik, Fysik

Ida Theil Gregersen (IT)

Dansk, Engelsk

Ineta Sokolowski (IS)

Matematik

Jacob Jalving (JA)

Fysik, Matematik

Jacob Lönneker (JL)

Engelsk, Mediefag

Jacob Ribberholt Andreasen ( RI)

Biologi, Kemi, Bioteknologi

Jakob Smidt Hansen (JH)

Idræt, Mediefag

Jakob Vinther (JV)

Fysik, Idræt

Jane Dørffler Pedersen (JDP)

Biologi, Idræt

Jannie Kongsted Bønding Kristensen (JB)

Idræt, Matematik

Jeanette Thomsen (JT)

Pædagogisk faglig koordinator

Engelsk, Erhvervsøkonomi, Samfundsfag

Jens Filt Elleby (JE)

Historie, Samfundsfag

Jeppe Jensen (JJ)

Historie, Oldtidskundskab

Jette S. Jensen (JS)

Latin, Religion, Spansk

Jette Nørgaard (JN)

Uddannelsesleder

Fysik, Matematik

Jon Rotvig (RO)

Fysik, Matematik

Jonas Rye Kristensen ( RY)

Fysik, Matematik

Jonas Wolter (JW)

Billedkunst, Historie

Jonna Koefoed (KO)

Dansk, Idræt

Julia Menchikova (JM)

Fysik, Matematik

Kari Bjerke Sørensen (KS)

Bioteknologi, Fysik, Kemi

Kim Sørensen (KM)

Biologi

Kirstine Hell Hansen (KH)

Engelsk, Fransk, Billedkunst

Kristian Granild-Ueno (KU)

Engelsk, Historie

Lars Bjørn-Hansen (LBH)

Psykologi

Lea-Cathrine Christensen (LCC)

Dansk, Tysk

Lene Elmegaard Bladt(LG)

Spansk, Historie

Lene Kallestrup Andreasen (LK)

Matematik, Idræt

Lene Østergård Jørgensen (LJ)

Engelsk, Spansk

Linda Petersen (LP)

Historie, Samfundsfag

Line Trankjær (TR)

Dansk, Psykologi

Lisbeth Junge West (WE)

Dansk, Tysk

Lise Lester (LL)

Historie, Samfundsfag

Lise Ludvigsen (LV)

Dansk, Religion

Lisette Matzen (LM)

Læsevejleder

Dansk, Latin

Lone Kjærby Rasmussen (LR)

Biologi, Idræt

Lone Koed Thorhauge (LT)

Matematik, Fysik

Lone Aagaard Hasring (LO)

Engelsk, Psykologi

Lotte Klixbull (LX)

Engelsk, Billedkunst, Design

Louise Bak-Aagaard (LA)

Studievejleder

Psykologi

Louise Nissen (LN)

Dramatik

Louise Christensen (LC)

Kemi, Matematik

Malene Løye Kristensen (ML)

Studievejleder

Filosofi, Idræt, Religion

Malte Ring Christensen (MR)

Historie, Oldtidskundskab

Marcela Muñoz Urrutia (MU)

Spansk

Marianne Madsen (ME)

Fysik, Matematik

Mari-Anne Martin (MN)

Dansk, Historie, Idræt

Marianne Odgaard (MO)

Billedkunst, Dansk

Marianne Vestergaard Lysemose (LY)

Historie, Latin, Tysk

Marianne Vinther (MJ)

Musik

Marie Borregaard Vinther (MV)

Dansk, Samfundsfag

Marie Louise Johannsen (MLJ)

Billedkunst, Dansk

Martin Meiner Jensen (MI)

Biologi, Idræt

Mette Aagaard Graakjæk (MG)

Dansk, Engelsk

Mette Hofman Bøegh (BØ)

Dansk, Musik

Mette Paaske Christiani (MC)

Dansk, Tysk

Michael Henneberg (HE)

Fysik, Matematik

Michael Møller (MM)

Astronomi, Fysik, Geovidenskab

Mona Andersen (AN)

Biologi, Bioteknologi, Kemi

Morten Brun Sørensen (MS)

Biologi, Bioteknologi, Kemi

Morten Birch Larsen (MB)

Studievejleder

Idræt, Tysk

Morten Juhl Lassen (MJL)

Matematik, Erhvervsøkonomi

Nicole Rasmussen (NR)

Spansk, Oldtidskundskab

Niklas Kjærgaard Madsen (NM)

Matematik, Samfundsfag

Per Bhutho (PB)

Historie, Musik

Per Carton (PC)

Biologi

Pernille S. Lassen (PS)

Engelsk, Samfundsfag

Peter Kjeldsen (PK)

Matematik, Fysik

Peter Lindhardt (PL)

Dansk, Engelsk

Peter Lund Lorenzen (LU)

Engelsk

Peter Sandholt (SA)

Idræt, Samfundsfag

Peter Veddum (VE)

Idræt, Samfundfag

Pia Nielsen (PN)

Kemi, matematik

Poul Jørgensen (PJ)

Uddannelsesleder

Samfundsfag, Idræt, Erhvervsøkonomi

Povl Borre Andersen (PA)

Fransk, Italiensk, Latin, Oldtidskundskab

Randi Hannah Pilgaard (RH)

Kemi

Rasmus Gorm Petersen (RP)

Matematik, Samfundsfag

Rasmus Løjborg (RL)

Vicerektor

Historie, Samfundsfag

Rikke Riget Lund (RN)

Matematikvejleder

Billedkunst, Design, Matematik

Rikke Villumsen (RV)

Engelsk, Religion

Sie Birgitte Holm Bundesen (SB)

Historie, Tysk, Erhvervsøkonomi

Signe Lusia Hjort Olsen (SI)

Dansk

Simon Maarupgaard Christiansen (SIM)

Dansk, Informatik, Mediefag

Solveig Olesen (SV)

Idræt, Kemi

Stefan Meulengracht Sørensen (SS)

Matematik, Fysik

Steffen Nielsen (SN)

Idræt, Matematik

Stig Laursen Hartvig (SH)

Dansk, Engelsk

Susanne Grunnet (SG)

Læsevejleder

Dansk, Religion

Susanne Hohn (HO)

Biologi, Bioteknologi, Kemi

Søren Sejer Hansen (SE)

Pædagogisk faglig koordinator

Filosofi, Historie, Oldtidskundskab

Theo Omme Thy (TO)

Dansk, Engelsk

Thomas Heide-Jørgensen (TH)

Fysik, Matematik

Thomas Malthe Christensen (TC)

Oldtidskundskab, Samfundsfag

Tine Nyholm Laugesen (TN)

Spansk, Religion, Latin

Tine Thorup Lomholt (TL)

Samfundsfag, Idræt, Studievejleder

Trine Feijer (TF)

Pædagogisk faglig koordinator

Musik, Religion

Troels Huges Hansen

Fransk

Tu Nga Cam Trinh Mortensen (TT)

Dansk, Engelsk

Vibeke Berendtsen (VB)

Dansk, Engelsk