Her kan man finde mail-adresser på tidligere Rosborg-personale.

 

Anders Grosen: grosenvejle@slet-dette.gmail.com

Anne-Birgitte Bruskin: bruskin@slet-dette.outlook.dk

Arne Mortensen: arnekm@slet-dette.mail1.stofanet.dk

Bent Hirsberg: hirsberg@slet-dette.mail.dk

Bent Juhl: juhl.bent@slet-dette.gmail.com

Bent Kirkegaard: Bentkirk1@slet-dette.gmail.com

Benthe Bach: bb@slet-dette.2bach.dk

Birgit Faber: birgitfaber@slet-dette.gmail.com

Birgitte Westerholm: bwbirgitte@slet-dette.gmail.com

Birthe Rasmussen: birthe.rasmussen@slet-dette.hotmail.dk

Chresten Klit: chresten@slet-dette.klit.net

Flemming Kiilsgaard Madsen: kiilsgaard@slet-dette.stofanet.dk

Hanne Bjørklund: hanneasby@slet-dette.gmail.com

Hanne Lykke Schultz: hannelykkesch@slet-dette.gmail.com

Hans Sloth: hanssloth@slet-dette.gmail.com

Heinrich Arndt: ha@slet-dette.arndt-wiese.dk

Helle Bøggild Nielsen: boejan@slet-dette.nielsen.mail.dk

Henriette Sjølin: henriette.sjolin@slet-dette.gmail.com

Inga Steen-Jensen: inga.vejle@slet-dette.gmail.com

Jan Thim: jan.thim@slet-dette.gmail.com

Jens Skinnebach: j_skinne@slet-dette.live.com

Jens Erik Petersen: jenserikpetersen45@slet-dette.gmail.com

Jette Rostved: jetterostvedjellingnet.dk

Jørgen Roed Jakobsen: joenneroed@slet-dette.gmail.com

Helle Vibeke Hansen: hellehansen1952@slet-dette.gmail.com

Karen Margrethe Damkjær: kmdamkjaer@slet-dette.hotmail.com

Kirsten Giselsson: kirsten@slet-dette.giselsson.dk

Kjeld Bjerrum Jensen: kjeld.jensen@slet-dette.bsanet.dk

Lars Kromann-Larsen: lars@slet-dette.kromann-larsen.dk

Laust Wium Olesen: laust@slet-dette.lwo.dk

Leif Thy: leif.thy@slet-dette.gmail.com

Lilian Kirkegaard: liliankirkegaard@slet-dette.gmail.com

Lisbet Hårbøl: lhlisbet@slet-dette.outlook.dk

Mads Peter Villadsen: madspeter@slet-dette.villadsen.com

Morten Frøsig: daos@slet-dette.mail.dk

Nette og Niels Stimpel: niels.stimpel@slet-dette.mail.dk

Niels Stengaard: niels.stengaard@slet-dette.mail.dk

Olav Pedersen: stepping9@slet-dette.gmail.com

Ole Stokkendal: olestokkendal@slet-dette.gmail.com

Per Granild-Jensen: pergj@slet-dette.outlook.dk

Preben Jensen: pjamvejle@slet-dette.gmail.com

Susanne Wiese: sw@slet-dette.arndt-wiese.dk

Søren Mathiassen: s.k.mathiassen@slet-dette.gmail.com

Thomas Hebsgaard: hbsgrd@slet-dette.gmail.com

Tine Lützen: til@slet-dette.stofanet.dk

Ulla Krogh: ulla.krogh0@slet-dette.gmail.com

Vagn Kjeldsen: kjeldsenvagn@slet-dette.gmail.com

Vigand Rasmussen: viganddann@slet-dette.gmail.com

Vivi Werdelin: vwerdelin@slet-dette.gmail.com

 

Foreningen Rosborg 60+: lars@slet-dette.kromann-larsen.dk eller bruskin@slet-dette.outlook.dk


Er du en af ovenstående, så vær venlig at holde webmasteren up-to-date, hvis dine oplysninger ændrer sig.

Skriv til webmasteren ved at klikke HER.